Červen 2017

jídelníček 25 + 26. 6.

26. června 2017 v 17:27
Neděle 25. 6.
snídaně: jogurt Skyr s jablkem
svačina: kousnutí do Tatranky
oběd: rajče s okurkou
večeře: třešně
pohyb: jízda na kole (30 min), procházka (1 hod)
kalorie: 382kcal
Ráno jsem se byla s taťkou podívat na východ slunce, takže aby to nebylo divné, tak jsem něco snědla a večer jsem jela s kámoškou na kole a po cestě byly třešně, tak jsme si daly.
Pondělí 26. 6.
svačina:bonbony
odpolední svačina: třešně
kalorie: cca 200kcal
Dnešek byl fakt divný, ráno ve škole mi bylo nějak špatně, zima, klepaly se mi ruce a měla jsem hlad. Svačinu jsem samozdřejmě neměla, ale protože jsme měli akci - den Evropy, tak tam byly bonbony. Vzala jsem si jich pár (odhadem 20g) a nepřijemné pocity zmizly.
Před chvílí jsem přijela z kola. Byla jsem se 3 bývalýma spolužačkama. Teď už je nemůžu nazývat kamarádky. Myslela jsem si jak to bude super strávené odpoledne, najíme se třešní a užiju si to. Nechápu jak jsem se s nima mohla bavit. Vůbec se nezměnily. Celou dobu pomlouvaly holky z jejich třídy a nepadlo jiné téma. Nenapadlo je na mně počkat, když ví že rychleji jet neumím. Byla jsem tam jako páte kolo u vozu - a to jsme byly čtyři. Myslím si že je to naposledy co jsem s nima někam jela. Když jsem s některou z nich osamotě chová se úplně jinak. Teď mám docela depku, na kole jezdím skoro každý den a jsem horší něž ony - nesportujou a kolo vytáhnou jednou za rok.
Večer už neplánuju nic jíst, kdyby jo, tak to sem připíšu.
And I hate my prom dress because I couldn't pick I petty dress like everyone else cuz I'm too fat no matter how little u try to eat

UPDATE

25. června 2017 v 9:30
Ahojte, poslední článek byl v dubnu a za tu dobu se toho dost změnilo. Neměla jsem čas ani myšlenky psát tady na blog, ale mé oblíbené blogy jsem sledovala a sleduju. Také jsem si přejmenovala blog.
PŘEJÍDÁNÍ, STRES, ŘEZÁNÍ
Nevím jestli jsem to už psala, ale cca od vánoc jsem se skoro každý den přejídala. Vím důvod - deprese. Poslední 2 týdny jsem se nepřejedla ani neměla moc sladkostí. Řeším depresi hořším způsobem. Řezáním. Vy které máte s tímto zkušenosti tak mně asi chápete. Není to každý den, ale jen když se s někým pohádám nebo jsem večer sama.
ŠKOLA
V průběhu 2. pololetí jsem přestoupila na jinou školu, celkově je to tam lepší - učitelé i děcka. Našla jsem si tam dvě blízké kámošky. Ví že se občas pořežu, ale neví co tomu předchází. Krom nich o tom nikdo jiný neví.
VÁHA
Váha se ustálila na 65kg. Nikdy jsem tolik neměla. Vím že si za to můžu sama. Prostě jsem se k tomu PROŽRALA. Za poslední týden se držím každý den na max. 1.000 kcal.
death Black and White depressed depression sad suicide skinny eating disorder alone self harm cut cutter cutting ugly cuts dead anorexia bulimia judgement sadness fst