Červen 2017

jídelníček 25 + 26. 6.

26. června 2017 v 17:27
Neděle 25. 6.
snídaně: jogurt Skyr s jablkem
svačina: kousnutí do Tatranky
oběd: rajče s okurkou
večeře: třešně
pohyb: jízda na kole (30 min), procházka (1 hod)
kalorie: 382kcal
Ráno jsem se byla s taťkou podívat na východ slunce, takže aby to nebylo divné, tak jsem něco snědla a večer jsem jela s kámoškou na kole a po cestě byly třešně, tak jsme si daly.
Pondělí 26. 6.
svačina:bonbony
odpolední svačina: třešně
kalorie: cca 200kcal
Dnešek byl fakt divný, ráno ve škole mi bylo nějak špatně, zima, klepaly se mi ruce a měla jsem hlad. Svačinu jsem samozdřejmě neměla, ale protože jsme měli akci - den Evropy, tak tam byly bonbony. Vzala jsem si jich pár (odhadem 20g) a nepřijemné pocity zmizly.
Před chvílí jsem přijela z kola. Byla jsem se 3 bývalýma spolužačkama. Teď už je nemůžu nazývat kamarádky. Myslela jsem si jak to bude super strávené odpoledne, najíme se třešní a užiju si to. Nechápu jak jsem se s nima mohla bavit. Vůbec se nezměnily. Celou dobu pomlouvaly holky z jejich třídy a nepadlo jiné téma. Nenapadlo je na mně počkat, když ví že rychleji jet neumím. Byla jsem tam jako páte kolo u vozu - a to jsme byly čtyři. Myslím si že je to naposledy co jsem s nima někam jela. Když jsem s některou z nich osamotě chová se úplně jinak. Teď mám docela depku, na kole jezdím skoro každý den a jsem horší něž ony - nesportujou a kolo vytáhnou jednou za rok.
Večer už neplánuju nic jíst, kdyby jo, tak to sem připíšu.
And I hate my prom dress because I couldn't pick I petty dress like everyone else cuz I'm too fat no matter how little u try to eat

UPDATE

25. června 2017 v 9:30
Ahojte, poslední článek byl v dubnu a za tu dobu se toho dost změnilo. Neměla jsem čas ani myšlenky psát tady na blog, ale mé oblíbené blogy jsem sledovala a sleduju. Také jsem si přejmenovala blog.
PŘEJÍDÁNÍ, STRES, ŘEZÁNÍ
Nevím jestli jsem to už psala, ale cca od vánoc jsem se skoro každý den přejídala. Vím důvod - deprese. Poslední 2 týdny jsem se nepřejedla ani neměla moc sladkostí. Řeším depresi hořším způsobem. Řezáním. Vy které máte s tímto zkušenosti tak mně asi chápete. Není to každý den, ale jen když se s někým pohádám nebo jsem večer sama.
ŠKOLA
V průběhu 2. pololetí jsem přestoupila na jinou školu, celkově je to tam lepší - učitelé i děcka. Našla jsem si tam dvě blízké kámošky. Taky se řežou, ale proto, že je to baví. Takže ví že se občas pořežu, ale neví co tomu předchází. Krom nich o tom nikdo jiný neví.
Také jsem se seznámila s klukem, chodí do vyššího ročníku. Docela sad story, bude se o prázdninách stěhovat :(
VÁHA
Váha se ustálila na 65kg. Nikdy jsem tolik neměla. Vím že si za to můžu sama. Prostě jsem se k tomu PROŽRALA. Za poslední týden se držím každý den na max. 1.000 kcal.
ČLÁNKY
Pár článků jsem vymazala, nelíbily se mi. Chtěla bych každý večer napsat jídelníček + k tomu nějaké mé pocity a co jsem dělala.
death Black and White depressed depression sad suicide skinny eating disorder alone self harm cut cutter cutting ugly cuts dead anorexia bulimia judgement sadness fst